Data publikacji:

Gadżety dla kociary: ciekawe propozycje

Tak się składa, że Twoja ukochana albo przyjaciółka czy siostra jest kociarą? Świetnie! Dzięki temu zawsze będziesz mieć dla niej odpowiedni prezent. Właścicielki kotów zakochane w swoich pupilach na pewno ucieszą się, gdy dostaną prezent dobrany specjalnie do ich największej pasji. A tą oczywiście jest opiekowanie się czworonożnym przyjacielem. Jakie gadżety dla kociary przyniosą najwięcej radości obdarowanej? Zapraszamy na przegląd gadżetów z kotami!
gadżety dla kociary

Gadżety dla kociary – co wybrać?

Gadżety dla kociary powinny być przydatne – chodzi przecież o to, by umilić dzień, a nie zagracić dom, prawda? Zastanów się więc: jak spędza swój czas osoba, która otrzyma prezent? Jest domatorką czy lubi aktywność na świeżym powietrzu? Jest amatorką filmów, które ogląda wieczorami na kanapie, czy może uwielbia jazdę rowerem? Jeśli stawia na przebywanie w przytulnym zaciszu własnego domu, pomyśl o tekstyliach, kocu, wygodnej piżamie, świeczce… Jeśli natomiast zauważysz, że aktywność i wychodzenie z domu to jej domena, skieruj uwagę na bidony, torby na zakupy, rękawiczki, szaliki – weź pod uwagę wszystko, co może przydać się poza domem i ma motyw kota.
Kolejną kwestią jest ustalenie estetyki, którą lubi ta osoba. Przede wszystkim określ, czy uwielbia ona minimalizm. Czy lubi różne formy żartów i ma poczucie humoru?
Te na pierwszy rzut oka niepozorne pytania pomogą Ci w zidentyfikowaniu rodzaju gadżetu, który będzie najodpowiedniejszy dla Twojej znajomej kociary.

Gadżety z kotem – najciekawsze pomysły

Pora zawęzić pole poszukiwań! Już po poprzednim ćwiczeniu powinieneś nieco pewniej podchodzić do wyboru gadżetów dla kociary. Dla ułatwienia przedstawiamy najciekawsze z nich:
1. Koci kubek – coś miłego dla miłośniczek codziennej kawy i herbaty. Gdy Twoja przyjaciółka spojrzy na kubek z uroczym kotem, jej dzień będzie dużo lepszy. Przy okazji, za każdym razem, gdy sięgnie po kubek, pomyśli o osobie, od której go dostała!
2. Szalik w koty – nigdy nie za wiele kotów na spacerze! O tym wie każda kociara i na pewno z dumą założy szalik w mnóóóstwo uroczych kociaków.
3. Portfel z kotem – w kategorii „przydatne i ładne jednocześnie” portfel z kotem znajduje się na wysokiej pozycji u każdej kociary.
4. Puzzle z kotem – drewniane puzzle z motywem kota to prawdziwa gratka. Takie puzzle dodatkowo złożone są z części o ciekawych kształtach (np. różnych zwierząt). Efekt wow gwarantowany!
5. Pościel w koty – taka pościel sprawi, że wyczekany odpoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy! Pościel z kocim nadrukiem nada charakter sypialni i wywoła uśmiech na twarzy kociary już od samego progu.
6. Książka o kotach – to obszerna kategoria: od powieści po książki naukowe, pełne faktów o tych niesamowitych zwierzętach. Książki, w których występują koty, to jeden z najbardziej udanych prezentów dla każdej prawdziwej kociary.

Spersonalizowane gadżety dla kociary  

Możesz pokusić się również o spersonalizowane gadżety dla kociary. Wówczas zamów kubek z kotem i z imieniem jej pupila. Dostępne są również gustowne pojemniki na karmę, które można spersonalizować dowolnym napisem. Również możesz pokusić się o zmodyfikowanie wzoru na koszulce według własnego uznania. Pięknym prezentem dla kociary okaże się również grawer na bransoletce z kocią łapką bądź kocim łebkiem.
Fakt, że dobierasz prezent do gustu obdarowanej, świadczy o postawie pełnej szacunku i sympatii. Kociara na pewno to doceni, a ulubiony koci gadżet będzie jej towarzyszył przez długi czas.
Zdjęcie: Envato Elements
Autor: Justyna Belkiewicz