Akcesoria dla psa - artykuły, ciekawostki, poradniki

jaki transporter dla psa

Jaki transporter dla psa do samochodu lub samolotu? Dla dużych i małych psów

2023-12-11
Jaki transporter dla psa 10 kg będzie najlepszy? Co brać pod uwagę podczas wyboru klatki dla psa? Jak przewozić psa w samolocie? Poznaj zasady dotyczące przewozu zwierząt.
szelki dla psa

Jakie szelki bezuciskowe dla psa?

2023-12-04
Jakie szelki dla psa wybrać? Bezuciskowe czy inne? Jakie szelki dla małego psa będą najlepsze? W jakie akcesoria dla psa warto zainwestować? Poznaj wady i zalety stosowania szelek dla psa i dowiedz się, czy szelki bezuciskowe sprawdzą się dla twojego czworonoga.
torba dla psa

Jaka torba dla psa? Polecane modele

2023-11-06
Wbrew pozorom torba dla psa to praktyczne akcesorium, które przydaje się w tych sytuacjach. To np. podróż pociągiem i samolotem, przejażdżka rowerem czy nawet wizyta u weterynarza ze zwierzakiem, który ze względu na chorobę nie jest w stanie poruszać się samodzielnie. Jeżeli jeszcze jej nie masz, to najwyższy czas to zmienić, a my pomożemy ci znaleźć najlepsze akcesorium. Sprawdź, jaką torbę dla psa warto kupić.
plecak dla psa do 10 kg

Jaki plecak do noszenia psa do 10 kg wybrać?

2023-05-09
Plecak dla psa powinien być przede wszystkim bezpieczny. Wysokiej jakości materiały, stabilna podstawa i dodatkowa smycz w środku plecaka to podstawa. Upewnij się też, że maksymalne obciążenie plecaka nie jest większe niż masa ciała twojego pupila. Poznaj popularne plecaki dla psów. Dowiedz się, jak wybrać plecak dla psa.
obroża dla psa

Jaką obrożę dla psa wybrać?

2023-01-02
Jaka obroża dla psa jest najlepsza? Czy obroża dla szczeniaka może posłużyć na lata? Dowiedz się, jak prawidłowo zapiąć psu obrożę. Poznaj rodzaje obroży dla psów i sprawdź, jakie typu lepiej omijać z daleka.
smycz dla owczarka niemieckiego

Jaką smycz dla owczarka niemieckiego wybrać?

2023-01-02
Smycz dla owczarka niemieckiego powinna być wytrzymała i regulowana, tak aby pies mógł na niej zarówno iść przy nodze, jak i swobodnie węszyć. Jaki model wybrać? Z czego powinna zrobiona być smycz i obroża dla owczarka niemieckiego? Ile kosztuje? Czy modele dla psów dorosłych są takie same jak dla szczeniąt? Odpowiadamy na te pytania.
kojec dla psa do domu

Jaki kojec dla psa do domu wybrać?

2023-01-02
Jaki kojec dla psa do domu będzie odpowiedni – to pytanie zadaje sobie większość właścicieli zarówno dużych psów, jak i małych ras, a także tych, którzy opiekują się szczeniakami. Dopasowanie właściwego modelu wcale nie jest tak oczywiste i proste, zwłaszcza w obliczu wielu różnorodnych propozycji dostępnych na rynku. Zastanawiasz się, jaki kojec dla małego psa wybrać? A może szukasz modelu dla psa dużej rasy? Sprawdź, jakie są rodzaje kojców dla psów. Dowiedz się, jak dopasować produkt do wielkości i potrzeb danego czworonoga. Poznaj, jak krok po kroku przyzwyczaić psa do kojca.
smycz dla psa

Jaką smycz dla psa wybrać?

2023-01-02
Smycz jest dla psa nie tylko ograniczeniem swobody, ale także sposobem na komunikację z opiekunem. Człowiek powinien być przewodnikiem zwierzęcia, co daje mu poczucie kontroli, a psu zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Dostępne są smycze wykonane z rozmaitych materiałów, różnego typu i długości. Wybór zależy od miejsca, w którym odbywają się spacery, temperamentu zwierzęcia oraz indywidualnych preferencji. Jaka smycz dla psa będzie najlepsza?
grzebień dla psa

Jaki grzebień dla psa? Jak czesać psa?

2022-12-07
Jaki grzebień dla psa jest najlepszy? Zobacz, czym i jak czesać psa.
mata dla psa

Jaką matę dla psa wybrać?

2022-11-02
Legowisko, materac czy mata dla psa? Poznaj rodzaje mat dla psów. Dowiedz się, czym kierować się podczas zakupu i jaki rozmiar maty wybrać dla psa.
najlepsza buda dla psa

Jaka buda dla psa? Ocieplana czy z przedsionkiem?

2022-10-13
Jaka będzie najlepsza buda dla psa? Sprawdź, jakie są rodzaje bud. Dowiedz się, jakie są wady i zalety budy z płaskim dachem. Poznaj rasy psów, które mogą mieszkać na zewnątrz.
jakie szelki dla psa

Jakie szelki dla psa: jak założyć, jak dobrać szelki?

2022-10-03
Zobacz, jakie szelki dla małego, średniego i dużego psa będą najlepsze oraz jak dobrać rozmiar szelek.