Akcesoria dla psa - artykuły, ciekawostki, poradniki

plecak dla psa do 10 kg

Jaki plecak do noszenia psa do 10 kg wybrać?

2023-05-09
Plecak dla psa powinien być przede wszystkim bezpieczny. Wysokiej jakości materiały, stabilna podstawa i dodatkowa smycz w środku plecaka to podstawa. Upewnij się też, że maksymalne obciążenie plecaka nie jest większe niż masa ciała twojego pupila. Poznaj popularne plecaki dla psów. Dowiedz się, jak wybrać plecak dla psa.
obroża dla psa

Jaką obrożę dla psa wybrać?

2023-01-02
Jaka obroża dla psa jest najlepsza? Czy obroża dla szczeniaka może posłużyć na lata? Dowiedz się, jak prawidłowo zapiąć psu obrożę. Poznaj rodzaje obroży dla psów i sprawdź, jakie typu lepiej omijać z daleka.
smycz dla owczarka niemieckiego

Jaką smycz dla owczarka niemieckiego wybrać?

2023-01-02
Smycz dla owczarka niemieckiego powinna być wytrzymała i regulowana, tak aby pies mógł na niej zarówno iść przy nodze, jak i swobodnie węszyć. Jaki model wybrać? Z czego powinna zrobiona być smycz i obroża dla owczarka niemieckiego? Ile kosztuje? Czy modele dla psów dorosłych są takie same jak dla szczeniąt? Odpowiadamy na te pytania.
kojec dla psa do domu

Jaki kojec dla psa do domu wybrać?

2023-01-02
Jaki kojec dla psa do domu będzie odpowiedni – to pytanie zadaje sobie większość właścicieli zarówno dużych psów, jak i małych ras, a także tych, którzy opiekują się szczeniakami. Dopasowanie właściwego modelu wcale nie jest tak oczywiste i proste, zwłaszcza w obliczu wielu różnorodnych propozycji dostępnych na rynku. Zastanawiasz się, jaki kojec dla małego psa wybrać? A może szukasz modelu dla psa dużej rasy? Sprawdź, jakie są rodzaje kojców dla psów. Dowiedz się, jak dopasować produkt do wielkości i potrzeb danego czworonoga. Poznaj, jak krok po kroku przyzwyczaić psa do kojca.
smycz dla psa

Jaką smycz dla psa wybrać?

2023-01-02
Smycz jest dla psa nie tylko ograniczeniem swobody, ale także sposobem na komunikację z opiekunem. Człowiek powinien być przewodnikiem zwierzęcia, co daje mu poczucie kontroli, a psu zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Dostępne są smycze wykonane z rozmaitych materiałów, różnego typu i długości. Wybór zależy od miejsca, w którym odbywają się spacery, temperamentu zwierzęcia oraz indywidualnych preferencji. Jaka smycz dla psa będzie najlepsza?
grzebień dla psa

Jaki grzebień dla psa? Jak czesać psa?

2022-12-07
Jaki grzebień dla psa jest najlepszy? Zobacz, czym i jak czesać psa.
mata dla psa

Jaką matę dla psa wybrać?

2022-11-02
Legowisko, materac czy mata dla psa? Poznaj rodzaje mat dla psów. Dowiedz się, czym kierować się podczas zakupu i jaki rozmiar maty wybrać dla psa.
najlepsza buda dla psa

Jaka buda dla psa? Ocieplana czy z przedsionkiem?

2022-10-13
Jaka będzie najlepsza buda dla psa? Sprawdź, jakie są rodzaje bud. Dowiedz się, jakie są wady i zalety budy z płaskim dachem. Poznaj rasy psów, które mogą mieszkać na zewnątrz.
jakie szelki dla psa

Jakie szelki dla psa: jak założyć, jak dobrać szelki?

2022-10-03
Zobacz, jakie szelki dla małego, średniego i dużego psa będą najlepsze oraz jak dobrać rozmiar szelek.
Lokalizator GPS dla psa

Jaki GPS dla psa? Ranking lokalizatorów GPS

2022-10-01
Chcesz śledzić psa podczas polowania? A może twój pies często ucieka z posesji i szukasz rozwiązania, by móc go łatwo i szybko namierzyć? Poznaj najbardziej popularne marki lokalizatorów dla psów. Jaki lokalizator dla psa myśliwskiego będzie najlepszy? Czy lokalizator GPS dla psa bez abonamentu jest faktycznie droższy? Sprawdź najbardziej popularne lokalizatory GPS dla zwierząt.
adresówka dla psa

Jak wybrać adresówkę dla psa?

2022-09-28
Obroża z adresówką może okazać się kluczowym elementem, który pozwoli na szybkie zidentyfikowanie psa znalezionego na spacerze. Okazuje się, że wybór adresówki wcale nie jest taki prosty. Poznaj rodzaje adresówek dla psa. Dowiedz się, co napisać na zawieszce dla psa i jak dobrać adresówkę do psa.
kołnierz dla psa

Gdzie kupić kołnierz dla psa? Ochronny lub pooperacyjny

2022-09-25
Jaki kołnierz dla szczeniaka wybrać? Gdzie kupić kołnierz pooperacyjny dla psa? Sprawdź, czym kierować się podczas zakupu kołnierza dla czworonogów. Poznaj modele kołnierzy dla psów i wybierz ten, który najlepiej sprosta twoim wymaganiom.