Zabawy z psem - artykuły, ciekawostki, poradniki

zabawki dla owczarka niemieckiego

Jakie zabawki dla owczarka niemieckiego wybrać?

2023-01-02
Zabawa zaspokaja ważne potrzeby fizjologiczne i psychiczne psów. Jest ważna dla każdego zwierzaka, bez względu na jego wiek, temperament czy rasę, jednak żeby wybrać najlepsze zabawki, trzeba uwzględnić wszystkie te czynniki. W przypadku dużych, silnych psów, takich jak owczarki niemieckie, ogromne znaczenie ma wytrzymałość używanych przez nie przedmiotów. Jeśli będą solidne, posłużą długo, zniknie także ryzyko połknięcia odgryzionych elementów. Jakie zabawki dla owczarka niemieckiego sprawdzą się najlepiej?
zabawki dla szczeniaka

Jakie zabawki dla szczeniaków wybrać? Najlepsze zabawki dla szczeniaków

2023-01-02
Młode psy, podobnie jak małe dzieci, do optymalnego rozwoju potrzebują aktywności fizycznej, stymulacji i regularnego rozładowywania napięcia. Wszystkie te potrzeby zaspokoisz, kupując odpowiednio dobrane zabawki dla szczeniaków. Wspólna zabawa pozwoli wam również zacieśniać rodzącą się więź i stworzy podwaliny pod udaną relację w przyszłości. Zabawki nie muszą być skomplikowane, powinny jednak być w pełni bezpieczne i przemyślane. W sklepach znajdziesz mnóstwo propozycji; jak wybrać spośród nich najlepsze?
zabawki edukacyjne dla psa

Zabawki edukacyjne dla psa

2023-01-02
Zabawki edukacyjne dla psów nie tylko stanowią znakomitą rozrywke dla naszych czworonożnych przyjaciół, ale także wspierają prawidłowy rozwój pupila. Inteligentne zabawki dla psów oddziałujące na zmysł węchowy sprawdzają się w każdym wieku psa. Zmuszają go do intensywnego poszukiwania ukrytego przysmaku, dzięki czemu każdy ukryty smakołyk jest prawdziwą nagrodą. Zobacz, jakie zabawki edukacyjne dla psów wybrać.
kong dla psa

Jaką zabawkę kong dla psa wybrać?

2022-09-15
Kong, czyli kula smakula dla psa, to zabawka, która ma wiele zalet. Sprawdź, jaki kong będzie najlepszy i co wkładać do kuli smakuli.
wytrzymałe zabawki dla psa

Jakie są wytrzymałe zabawki dla psa? Najbardziej wytrzymałe psie zabawki

2022-04-24
Pies musi gryźć. A raczej rzuć. Po co? By rozładować napięcie, zabić nudę podczas twojej nieobecności w domu, poprawić kondycję jamy ustnej. To podpowiada mu instynkt. A że natury nie oszukasz, jedyne, co możesz zrobić, to wyjść naprzeciw psim potrzebom poprzez najbardziej wytrzymałe psie zabawki. W przeciwnym razie psiak nabawi się problemów zdrowotnych i behawioralnych i wszystkie dobre zabawki dla psa pójdą do schowka. Sprawdzamy, jakie są wytrzymałe zabawki dla psa.
gryzaki dla szczeniaka

Jakie gryzaki dla szczeniaka kupić?

2021-11-24
Szczeniaki, podobnie jak małe dzieci, są bardzo ciekawskie. W odróżnieniu od naszych maluchów, pieski mają nieodpartą potrzebę gryzienia wszystkiego, co znajdzie się w zasięgu ich wzroku. Właśnie z tego powodu tak często cierpią nasze meble, kapcie, poduszki, pluszaki, a nawet książki. Dobrym rozwiązaniem tego problemu są gryzaki dla szczeniaka, które zajmą jego uwagę, zaspokoją chęć gryzienia, a przy okazji spełnią kilka dodatkowych ról. Jakie gryzaki dla szczeniaka kupić? Oto nasze sugestie!
jakie zabawki dla szczeniaka

Jakie zabawki dla szczeniaka? Jakie zabawki wybrać?

2021-08-26
Zabawki dla szczeniaka są niezwykle istotne w rozwoju małego psa. Pozwalają one na rozwinięcie instynktów łowieckich, stymulują inteligencję, a także wpływają na prawidłowy wzrost masy mięśniowej pieska. Z tego powodu nie należy rezygnować z kupowania zabawek. Zajmująca zabawka dla psa to także chwilowa ulga dla jego właściciela. Szczeniak jest bowiem pełen energii, potrzebuje mnóstwa uwagi, a także potrafi wyrządzić wiele szkód w domowym zaciszu. Jakie zabawki dla psa wybrać, by były bezpieczne i pozwalały mu się prawidłowo rozwijać? Postanowiliśmy wyczerpująco odpowiedzieć na to pytanie.
prezent dla psa

Prezent dla psa. Co kupić naszemu pupilowi?

2021-06-18
Niedługo twój psiak ma urodziny? A może chcesz sprawić mu upominek bez okazji? Sprawdź nasze pomysły na najlepszy prezent dla psa. W naszym zestawieniu coś dla siebie znajdzie każdy kochający właściciel.
gadżety dla psa

Gadżety dla psa – zrób prezent swojemu pupilowi

2019-06-01
Niektóre gadżety dla psa nie tylko spodobają się zwierzakowi, ale także będą bardzo przydatne podczas zabawy czy podróży z psiakiem. Zobacz listę ciekawych akcesoriów dla psa.