Akcesoria dla małych zwierząt - artykuły, ciekawostki, poradniki

jak urządzić klatkę dla świnki morskiej

Jak urządzić klatkę dla świnki morskiej?

2023-01-25
Gryzonie mają specyficzne potrzeby, o których wszyscy początkujący hodowcy powinni wiedzieć. Poznaj podstawowe wyposażenie klatki dla gryzoni. Dowiedz się, jakie podłoże dla świnki morskiej sprawdzi się najlepiej w twoim domu. Co kupić do klatki dla świnki morskiej? Jakie zabawki dla świnki morskiej są szkodliwe?
świnka morska

Co lubią świnki morskie do zabawy? Jakie zabawki dla świnki morskiej wybrać?

2021-09-05
Kawia domowa, wciąż nazywana świnką morską, jak każde inne zwierzę potrzebuje rozrywki, żeby czuć się dobrze. Choć nie jest ona bardzo aktywnym gryzoniem, dla zachowania jej dobrego zdrowia i samopoczucia warto pobudzać ją do wysiłku i mobilizować do zabawy. Nagrodą za to będzie szczęśliwe, zadbane zwierzę. Wiedząc, co lubią świnki morskie do zabawy, można przygotować dla nich wiele ciekawych aktywności, korzystając z gotowych akcesoriów lub bawiąc się z nimi według własnego pomysłu.
Jaka klatka dla 2 królików miniaturek

Jaka klatka dla królika? Jak wybrać klatkę dla królika?

2021-06-10
Klatka, kojec czy akwarium? W czym królik będzie czuł się najlepiej? Ile kosztuje klatka dla królików? Sprawdź, w czym trzymać królika w domu. Dowiedz się, jakie są minimalne wymiary klatki dla królika.
poidełko dla świnki morskiej

Jakie poidełko dla świnki morskiej jest najlepsze?

2021-05-24
Świnki morskie powinny mieć stały dostęp do świeżej wody. Piją mało, po kilka kropli, za to często. Jakie poidełko dla świnki morskiej będzie najlepsze? Małe czy duże? Montowane wewnątrz klatki czy na zewnątrz? A może miseczka? Podpowiadamy.
domek dla jeża

Domek dla jeża. Jak zadbać o jeża w ogrodzie?

2021-05-04
Jeż w ogrodzie to niezwykle pożyteczne zwierzątko. Nie tylko uroczo wygląda, lecz także zjada wiele szkodników, natomiast nie jest groźny dla roślin. Aby zadomowił się na działce, trzeba stworzyć mu sprzyjające warunki do życia. Jak zbudować domek dla jeża w ogrodzie? Sprawdź w artykule!
wyposażenie klatki dla świnki morskiej

Wyposażenie klatki dla świnki morskiej

2021-03-26
Co powinno zawierać wyposażenie klatki dla świnki morskiej? By zwierzątko było zadowolone i szczęśliwe, potrzebuje tylko kilku rzeczy: zdrowego podłoża, poidełka, miseczki, miejsca na sianko oraz zabawek i... dużo czułości. Kompletujemy wyposażenie klatki dla świnki morskiej.
klatka dla chomika

Jak wybrać klatkę dla chomika?

2019-07-16
Twoje dziecko marzy o chomiku? Chcecie zapewnić gryzoniowi jak najlepsze warunki? Sprawdź, jak wybrać klatkę dla chomika.