Zabawy z kotem - artykuły, ciekawostki, poradniki

drapak dla kota brytyjskiego

Drapak dla kota brytyjskiego – o czym pamiętać przed zakupem?

2023-09-19
Jaki drapak dla brytyjczyka? Czy koty brytyjskie potrzebują specjalnego drapaka? Poznaj rodzaje drapaków, które sprawdzą się dla brytyjczyka.
jaki drapak dla maine coona

Jaki drapak dla maine coona?

2023-09-04
Szukasz idealnego drapaka? Zastanawiasz się, jaki drapak dla maine coona sprawdzi się najlepiej? Poniżej podpowiadamy, na jakim drapaku koty tej rasy odnajdą się najlepiej. Koniecznie przeczytaj przed zakupem!
gadżety dla kota

Gadżety dla kota: przegląd najlepszych

2023-04-28
Koty to zwierzęta, które uwielbiają się bawić. Niekiedy jednak potrzebują nowości, szczególnie gdy trafił Ci się wymagający egzemplarz. Warto wówczas zdecydować się na wykorzystanie gadżetów dla kota w codziennej zabawie. Najlepiej, gdy gadżety dla kota są rozwijające – pomagają w utrzymaniu sprawności fizycznej oraz pobudzają zmysły i pracę umysłu. Dzięki takim zabawkom Twój kot utrzyma zdrowie. Zapraszamy na przegląd gadżetów dla kota!
Jak zrobić drapak dla kota

Jak zrobić drapak dla kota?

2023-03-23
Jak zrobić drapak dla kota? Koty to popularne i charakterystyczne zwierzęta uwielbiane przez większość z nas. Nic więc dziwnego w tym, że szybko stają się naszym oczkiem w głowie i robimy wszystko, aby były bezpieczne, zdrowe i zadowolone z życia z nami. Często dostarczamy kotom nie tylko produktów niezbędnych im do prawidłowego rozwoju, ale też do zabawy. Kupujemy różne zabawki czy półki dla kota. Zrób to sam to idealna odpowiedź na pytanie, jak zrobić drapak dla kota. Co prawda w sprzedaży można znaleźć mnóstwo różnych modeli takich konstrukcji, ale z pewnością żadna z nich nie dostarczy nam takiej satysfakcji jak model wykonany własnoręcznie. Z czego zrobić drapak dla kota i w jaki sposób się do tego zabrać, aby była to konstrukcja praktyczna i podobała się kotu?
Jaka będzie najlepsza zabawka dla kota

Jaka będzie najlepsza zabawka dla kota?

2022-12-30
Zabawy z kotem to nie tylko wielka dla nas przyjemność, ale również dla naszego zwierzaka. Dzięki reakcji na bodźce zewnętrzne może on się prawidłowo rozwijać oraz funkcjonować w ciągu dnia. Tym samym warto zadać sobie pytanie: jaka będzie najlepsza zabawka dla naszego kota? By odpowiedzieć sobie na to pytanie, warto najpierw spojrzeć na półkę z akcesoriami dla kota. Producenci akcesoriów dla zwierząt zadbali bowiem o szeroki wybór zabawek dla kotów – od tych interaktywnych po mechaniczne.
siedzący kot

Mata węchowa dla kota

2021-11-25
Maty węchowe stały się bardzo popularne w ostatnim czasie. W większości jednak są one pokazywane w kontekście psów. Tymczasem koty równie dobrze mogą korzystać z tego wynalazku. Dlaczego warto korzystać z maty węchowej dla kota? Jak zrobić ją samodzielnie? Dowiedz się więcej o matach węchowych dla kotów!